Kadra

Mateusz - pilot | rezydent | instruktor SNB

Praca instruktora to jego powołanie i pasja, zawsze otwarty i przyjacielski. Oaza spokoju i profesjonalista w tym co robi.

Sebastian - pilot | instruktor SNB

Studiował turystykę i rekreację na UP w Lublinie. Zdecydowanie nie jest typowym Seba:) Jest bardzo zorganizowanym, pełnym energii człowiekiem z pasja do podróży. Wyjazd z nim to czysta przyjemność, mnóstwo zabawy i pozytywnej energii. #zeronudy

Martyna - pilot | instruktor SKI

Pracę w turystyce wyssała z mlekiem matki. Licencjonowanym Pilotem wycieczek jest już od ponad 5 lat. Cały czas czynnie działającym w wymarzonym zawodzie.
Absolwentka Turystyki i Rekreacji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu, planując co raz to nowe wyjazdy, nie tylko te służbowe, ale i prywatne. Miała okazję podróżować już po ponad 40-stu krajach Świata. Zakochana w Kubie i salsie.
Jeździ na nartach odkąd tylko pamięta, a instruktorką narciarstwa jest od dwóch sezonów. Wprost nie może się już doczekać nadchodzącej zimy!

Ewelina - pilot

Studentka Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jej pasją są przede wszystkim podróże, zarówno te bliskie, jak i dalsze. Zimą uwielbia poszusować na desce. Wyznacza sobie cele, do których dąży za wszelką cenę. Uwielbia poznawać nowych ludzi. Jest osobą energiczną, zawsze uśmiechniętą, a swoim optymizmem zaraża wszystkich dookoła.

Mateusz - instruktor SKI | pilot

Absolwent Turystyki i Rekreacji na Katowickim AWFie. Trener personalny, instruktor pływania, oraz instruktor narciarstwa PZN . To ostatnie to jego największa pasja- jeździł na nartach zanim porządnie nauczył się chodzić. Uwielbia podróże i ostrą kuchnie. Jego ulubionym miejscem jest Azja, gdzie już był wielokrotnie. Nie lubi nudy i marudzenia. Jak coś robi to na 100% i zawsze z uśmiechem. Na jego wyjazdach bardzo dużo się dzieje i nikt z nim nie będzie się nudził.