keep it stylish!

Szkolenie SKI/SNB

so Snow wie, jak trudne jest życie ... presja na ludziach (a szczególnie młodych ludzi), aby mieć wszystko - być przystojnym, inteligentnym, fajnym, zabawnym, ciekawym. Mając na uwadze, że so Snow nie może poprawić Twojego wyglądu ani zwiększyć intelektu, ale za to możemy sprawić, że będziesz wyglądał bardzo, bardzo stylowo na snowboardzie. A jeśli słuchasz uważnie, przekonasz się, że nasi doświadczeni, dowcipni instruktorzy ski/snb mają idealną podejście, aby dopasować się do każdej sytuacji. Szkolenia z soSnow to klimat spędzania czasu w Alpach a nie tylko lekcji snowboardu.
Wyjzdy z soSnow są wyjazdami gdzie na pierwszym miejscu stawiamy jazdę po stoku i robienie progresu na nartach czy też snowboardzie. Progres to nazwa gry tutaj, czy pracujesz nad elementami jazdy technicznej, freestyle lub rozwijaniem swoich umiejętności poza trasami.
so Snow oferuje szeroki wybór kursów doskonalących, które będą współgrały z każdym narciarzem i snowboardzistą. Nie chodzi o przechodzenie egzaminów czy naukę nowej techniki w drobiazgowej szczegółowości, chodzi o zabawę na trasie w parku lub backcountry. Z so Snow będziesz mieszkał w górach, spędzał czas z przyjaciółmi i jeżdził po wzgórzach cały dzień. Jeśli jeździsz, kochasz jeździć. To, o czym chcesz myśleć i rozmawiać w górach ?
Brzmi jak idealny plan, ale nie masz pojęcia, który kurs wybrać? Skontaktować się z nami i porozmawiać z jednym z naszych zespołów, aby ułatwić podejmowanie tej decyzji.

Dla początkujących

Początkujący dla osób stojących pierwszy raz na nartach/desce lub po jednym sezonie, czujących się bardzo niepewnie na stoku.

Dla średnio-zaawansowanych

Średnio zaawansowany dla osób jeżdżących już na nartach/desce, czujących się pewnie na niebieskich trasach, nierzadko jednak z brakami technicznymi.

Dla zaawansowanych

Zaawansowany dla osób swobodnie zjeżdżających czerwonymi i czarnymi trasami. Zwrócimy uwagę na poprawienie techniki i pewności jazdy, na naukę i doskonalenie skrętów ciętych, doskonalenie jazdy w szybkim tempie.

Widok listy:
Liczba ofert spełniających kryteria: