Andiamo Italia

Val di Fiemme , Alpy włoskie

Typ:

🛳 Freeski

Najbliższy turnus:

📅 02.03.2018 - 11.03.2018
 • 👥 60 uczestników
 • 📅 Marzec
  • Dostępne terminy:
  • 02 / 03 / 18 - 11 / 03 / 18
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • Apartamenty
 • Wyżywienie własne
Ciao a tutti
SKI_SAFARI to codzienna niepewność –wybieramy kurort w którym akurat panują najlepsze warunki. Do wyboru mamy aż pięć: Oberregen, Pampeago, Cavalese, Predazzo oraz Alpe Lusia. Ponad 140 km tras, ulokowanych na wysokości od 1000 do 2300 m n.p.m., a najdłuższy zjazd Olimpia to aż 7,2 km! 2 snowparki z profesjonalnym halfpipe oraz wiele tras biegowych, ponadto bogate życie après-ski i dużo atrakcji poza stokami.
so Snow
Tło sekcji

Resort

Trasy i Wyciągi Val di Fiemme

Całowita liczba tras - 57 (140 km)
Trasy łatwe - 58 km
Trasy trudne - 71 km
Trasy bardzo trudne - 11 km

Całkowita liczba wyciągów - 37
Gondole - 6
Krzesełka - 25
Orczyki - 6

Val di Fiemme

MAPA STOKÓW

Cavalese i Predazzo to główne miejscowości Val di Fiemme. Wokół nich skupione są znakomicie przygotowane trasy narciarskie. Val Di Fiemme, zwana często Doliną Płomieni, jest czymś w rodzaju tylnego wejścia do ogromnej, urzekającej areny narciarskiej Dolomitów. Val di Fiemme spodoba się wszystkim miłośnikom sportów zimowych, którzy oprócz niezapomnianych wrażeń szukają też prawdziwie górskiej, zapierającej dech w piersi scenerii.

Snowpark Val di Fiemme

"Obereggen Snowpark" od ponad 20 lat jest jednym z największych i najlepszych parków we Włoszech, oferuje zabawę i przyjemność dla wszystkich. Snowpark jest planowany i nadzorowany przez F-Tech, jednego z najlepszych budowniczych parków alpejskich. Wysoką jakość i standard bezpieczeństwa gwarantuje profesjonalne wsparcie i staranność.

Tło sekcji

Hotel

Residence Le Plejadi

Położenie

Nowe apartamenty w cichej i słonecznej okolicy z pięknym widokiem na góry Lagorai. Rezydencja znajduje się 1,5 km od centrum Cavalese. w pobliżu lodowiska, basenu i kolejki linowej do stoków narciarskich w Cermis.

Lokale

Apartamenty oferują jasne i komfortowe pokoje w klasycznym styl Trentino. Apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone w telewizję satelitarną, nowoczesną kuchnię wyposażoną w lodówkę, kuchenkę (bez piekarnika), zmywarkę do naczyń i wszelkie niezbędne urządzenia do gotowania.

Apartament 4 os. - duży salon z aneksem kuchennym i podwójną rozkładaną sofą, sypialnia z łóżkiem podwójnym, łazienka ALBO duży salon z aneksem kuchennym i pojedynczą rozkładaną sofą, sypialnia z łóżkiem podwójnym i łóżkiem pojedynczym, łazienka.

Apartament 6 os. - duży salon z aneksem kuchennym i podwójną rozkładaną sofą lub 2 pojedynczymi rozkładanymi sofami, sypialnia z podwójnym łóżkiem, sypialnia 2 łóżko pojedyncze, łazienka. (pokój dzienny z pojedynczą kanapą lub sypialnią z 3 łóżkami).

Apartament 8 os. - duży salon z aneksem kuchennym i podwójną rozkładaną sofą lub 2 rozkładanymi sofami, 2 sypialnie z łóżkiem podwójnym, 1 sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, 2 łazienkami.

Dokwaterowanie 1 os. - podczas rezerwacji dostępna jest również opcja dokwaterowania do pokoju z osobami tej samej płci oraz w możliwie podobnym wieku. W niektórych apartamentach nie gwarantujmy pojedynczego łóżka. Wybierając tę opcję zostanie się zakwaterowanym w apartamencie 4 lub 6 os.

Infrastruktura

W pobliżu znajduje się lodowisko, basen i kolejki linowa do stoku narciarskiego w Cermis.

Dokwaterowanie

Opcja dla podróżujących samotnie. Przy wybraniu tej formy zakwaterowania Biuro dokwaterowuje osoby do pokoi zamieszkiwanych przez osoby tej samej płci i w podobnym wieku.

Tło sekcji

Cena(od 1749 zł)

Cena zawiera
 • 🏨7 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania w Cavalese

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Skipass Val di Fiemme

 • 👥Opiekę kadry Pilockiej i Instruktorskiej

 • 👍Program Animacyjny

 • Smsowy serwis informacyjny

 • Poszewki na pościel

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛Ubezpieczenie SKI PREMIUM - 70 PLN

 • Opłata Klimatyczna - 50 PLN

 • Kaucji zwrotnej za apartament

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Szkolenia SKI / SNB (300 PLN / 12h)

Tło sekcji

Plan

Dzień 1-2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • Przyjazd do Cavalese

 • 🏨Zakwaterowanie

 • 👥Walkaround i wieczorna integracja

Dzień 3-8
 • Wspólne rozgrzewki

 • Szkolenia SKI/SNB

 • 👍Wspólne aktywności i integracja

 • Wieczór filmowy | wieczór degustacji

 • 🎹Wspólna włoska kolacja

 • 🔧Serwis sprzętu SKI/SNB

Dzień 9-10
 • 🏨Wykwaterowanie

 • 🚍Wyjazd do Polski

Tło sekcji

Transport

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 17:00 W dniu wyjazdu -
Łódź 19:00 W dniu wyjazdu -
Katowice 22:00 W dniu wyjazdu -
Dojazd własny 14:00 Dzień po - 200 zł
Tło sekcji

Szkolenia

Szkolenie SKI/SNB

Wyjzdy z soSnow są wyjazdami gdzie na pierwszym miejscu stawiamy jazdę po stoku i robienie progresu na nartach czy też snowboardzie. Progres to nazwa gry tutaj, czy pracujesz nad elementami jazdy technicznej, freestyle lub rozwijaniem swoich umiejętności poza trasami. so Snow oferuje szeroki wybór kursów doskonalących, które będą współgrały z każdym narciarzem i snowboardzistą. Nie chodzi o przechodzenie egzaminów czy naukę nowej techniki w drobiazgowej szczegółowości, chodzi o zabawę na trasie w parku lub backcountry. Brzmi jak idealny plan, ale nie masz pojęcia, który kurs wybrać? Skontaktować się z nami i porozmawiać z jednym z naszych zespołów, aby ułatwić podejmowanie tej decyzji.

Tło sekcji

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie SKI PREMIUM

Koszty Leczenia (KL) z Assistance: 40 000,00 €
Choroby przewlekłe (CP): tak
Koszty Ratownictwa (KR): 6 000,00 €
Uszczerbek na zdrowiu (NNW): 10 000,00 €
Śmierć (NNW): 5 000,00 €
Tabela skręceń przy NNW: tak
Utrata Bagażu Podróżnego (BP): 200,00 €
OC prywatne: 10 000,00 €
OC sportowe: 10 000,00 €
Sporty amatorskie (AS): tak
Utrata Sprzętu Sportowego (SS): 700,00 €

Tło sekcji

Praktyczne info

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

topnarty.pl

Nie posiadasz własnego sprzętu narciarskiego ? a może chcesz wymienić swoje stare narty na nowe ?
Topnarty.pl - lider internetowej sprzedaży nart wszystkich renomowanych marek (Atomic, Völkl, Dynastar, Rossignol, K2, Salomon, Fischer, Blizzard itp). W ofercie są też buty narciarskie (takie jak Tecnica, Lange, Salomon itp.) oraz inny sprzęt narciarski. Darmowa dostawa i skipasy przy zakupach! W czasie wiosenno-letnim oferujemy sprzęt do uprawiania outdoor'owych sportów, przede wszystkim rowery - górskie, trekkingowe, składane i elektryczne.

TOP NARTY

KOD PROMOCYJNY: STUDENTTRAVEL3

Hasło ze zniżką proszę wpisać w koszyku, w polu "kod promocyjny".

-
Apart. 4 os.
Apart. 6 os.
Apart. 8 os.
Miejsce 1 os.
Residence Le Plejadi
Brak miejsc
1799 zł
1999 zł
1749 zł
1949 zł
1899 zł
2099 zł
Ceny podane dla: Student