Chamrousse

Chamrousse, Alpy francuskie

Typ:

SNOW & FUN
 • 👥 100 uczestników
 • 📅 Marzec
  • Dostępne terminy:
  • 09 / 03 / 18 - 18 / 03 / 18
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • Apartamenty
 • Wyżywienie własne
" Czerwone stoki "
Chamrousse to wyjątkowy region narciarski, celowo utrzymywany w klimacie zalesionym, aby amatorzy białego szaleństwa mogli cieszyć się jazdą wśród zaśnieżonych świerków. Doskonałe położenie umożliwia podziwianie przeciwległego pasma górskiego, a ze szczytów widać piękną panoramę na Grenoble. Szczególną atrakcją jest zachód słońca nad francuską niziną, dlatego ta niesamowita miejscówka nazywana jest "czerwonymi stokami".
so Snow
Tło sekcji

Resort

Trasy i Wyciągi Chamrousse

Całkowita liczba tras - 39 (90 km)
Trasy łatwe - 40 km
Trasy trudne - 28 km
Trasy bardzo trudne - 16 km

Całkowita liczba wyciągów - 22
Gondole - 1
Krzesełka - 8
Orczyki - 13

Chamrousse

MAPA STOKÓW

Usytuowany jest w południowej części masywu Belledonne. Teren narciarski rozciąga się na dwóch poziomach: Chamrousse 1650 (Recoin) i Chamrousse 1750/1700 (Roche Béranger - Bachat-Bouloud).
Region oferuje atrakcje dla początkujących oraz czarne trasy dla profesjonalistów. Dla miłośników freestylu czeka snowpark - "Sunset Park".
Ośrodek Chamrousse został wybudowany na zalesionym zboczu i oprócz znakomitych warunków dla narciarzy, posiada także wspaniałą panoramę na Grenoble. Croix de Chamrousse (2250 m n.p.m.) to najwyższy punkt regionu. Miejscowość oferuje udogodnienia typowe dla nowoczesnych stacji narciarskich. Turyści korzystać mogą z kafejek, barów, restauracji i dyskotek.

Snowpark Chamorousse

Położony na wysokości 1900 m n.p.m. ma długość 500 m. Znajdziecie tutaj ponad 8 zróżnicowanych poziomem trudności kicker’ów, kilkanaście raili oraz masę dodatkowych przeszkód, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wzdłuż parku możemy przejechać się krzesłem znajdującym się przy stacji Chamrousse 1750 i z góry podziwiać niesamowite ewolucje. W Sunset Park dostępna jest również trasa do boardercrossu, skicrossu i strefa relaksacyjna.

Tło sekcji

Szkolenia

Szkolenie SKI/SNB

Wyjzdy z soSnow są wyjazdami gdzie na pierwszym miejscu stawiamy jazdę po stoku i robienie progresu na nartach czy też snowboardzie. Progres to nazwa gry tutaj, czy pracujesz nad elementami jazdy technicznej, freestyle lub rozwijaniem swoich umiejętności poza trasami. so Snow oferuje szeroki wybór kursów doskonalących, które będą współgrały z każdym narciarzem i snowboardzistą. Nie chodzi o przechodzenie egzaminów czy naukę nowej techniki w drobiazgowej szczegółowości, chodzi o zabawę na trasie w parku lub backcountry. Brzmi jak idealny plan, ale nie masz pojęcia, który kurs wybrać? Skontaktować się z nami i porozmawiać z jednym z naszych zespołów, aby ułatwić podejmowanie tej decyzji.

Tło sekcji

Plan Wyjazdu

Dzień 1-2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • Przyjazd do Chamrousse

 • 🏨Zakwaterowanie

 • Walkaround i wieczorna integracja

Dzień 3-8
 • Wspólne rozgrzewki

 • Szkolenia SKI/SNB

 • 👍Wspólne aktywności i integracja

 • 🔧Serwis sprzętu SKI/SNB

 • Wieczór filmowy | wieczór degustacji

 • 🎹Wspólna francuska kolacja

Dzień 9-10
 • 🏨Wykwaterowanie

 • 🚍Wyjazd do Polski

Tło sekcji

Hotel

Résidences Les Villages du Bachat

Położenie

Popularny kompleks apartamentów znajduje się w wiosce domków typu chalet Bachat-Bouloud. Pośród pachnących, iglastych lasów można podziwiać piękny widok na masyw Taillefer. Obiekty oddalone są od tras narciarskich o ok. 50 - 400 m. Wyciąg krzesełkowy "LArselle" umożliwia idealny dostęp do terenu narciarskiego Chamrousse. Zakupów można dokonywać bezpośrednio na miejscu lub w oddalonym o zaledwie 500 m Chamrousse 1750 z jego licznymi sklepami, knajpkami i kafejkami.

Lokale

Przytulne obiekty noclegowe posiadają pokój dzienno-sypialny, jedną lub dwie sypialnie i częściowo niszę sypialną, bardzo dobrze wyposażoną niszę kuchenną z kuchenką elektryczną, kuchenką mikrofalową, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy oraz łazienkę lub prysznic/WC. Wszystkie apartamenty dysponują balkonem lub tarasem.

Apartament 4-osobowy (około 26 - 30 m2) : pokój dzienno/sypialny z podwójną sofą sypialną, sypialnia z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi, balkon lub taras.
Apartament 6-osobowy (około 35 m2): pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą, pokój sypialny z podwójnym łóżkiem lub łóżkami pojedynczymi, nisza sypialna z łóżkiem piętrowym, balkon lub taras.

Dokwaterowanie 1 os. - podczas rezerwacji dostępna jest również opcja dokwaterowania do pokoju z osobami tej samej płci oraz w możliwie podobnym wieku. W niektórych apartamentach nie gwarantujmy pojedynczego łóżka. Wybierając tę opcję zostanie się zakwaterowanym w apartamencie 4 lub 6 os.

Infrastruktura

Na terenie obiektu działa bar The Bachat z widokiem na góry. W odległości 500 m. sklepy, bary, wypożyczalnie sprzętu. Podgrzewanego basenu na wolnym powietrzu, sauny jak i studia fitness jest bezpłatne i dostępne w centrum obiektu.

Tło sekcji

Transport

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 12:00 W dniu wyjazdu -
Katowice 13:00 W dniu wyjazdu -
Łódź 14:00 W dniu wyjazdu -
Poznań 17:00 W dniu wyjazdu -
Dojazd własny 15:00 Dzień po - 250 zł
Tło sekcji

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie SKI PREMIUM

Koszty Leczenia (KL) z Assistance: 40 000,00 €
Choroby przewlekłe (CP): tak
Koszty Ratownictwa (KR): 6 000,00 €
Uszczerbek na zdrowiu (NNW): 10 000,00 €
Śmierć (NNW): 5 000,00 €
Tabela skręceń przy NNW: tak
Utrata Bagażu Podróżnego (BP): 200,00 €
OC prywatne: 10 000,00 €
OC sportowe: 10 000,00 €
Sporty amatorskie (AS): tak
Utrata Sprzętu Sportowego (SS): 700,00 €

Tło sekcji

Cena(od 1349 zł)

Cena zawiera
 • 🏨Zakwaterowanie w Apartamentach

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Skipass Chamrousse

 • 👥Opiekę kadry Pilockiej i Instruktorskiej

 • 👍Program Animacyjny

 • Smsowy serwis informacyjny

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛Ubezpieczenie SKI PREMIUM - 70 PLN

 • Opłata Klimatyczna - 50 PLN

 • Kaucji zwrotnej za apartament

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Szkolenia SKI / SNB (300 PLN / 12h)

Tło sekcji

Praktyczne info

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa. Będziecie mieć zarówno miejsca w autokarze jak i pokoje blisko siebie.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

-
Apart. 4 os.
Apart. 6 os.
Dokwaterowanie 1 os.
Résidences Les Villages du Bachat
1449 zł
1749 zł
1349 zł
1649 zł
1449 zł
1749 zł
Ceny podane dla: Student