Chill Ride

Les Orres , Alpy francuskie

Typ:

Ferie

Najbliższy turnus:

📅 19.01.2018 - 28.01.2018
 • 👥 100 uczestników
 • 📅 Styczeń
  • Dostępne terminy:
  • 19 / 01 / 18 - 28 / 01 / 18
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • Apartamenty
 • Wyżywienie własne
Chill Ride
Kameralny klimat, malownicze alpejskie miasteczko nad jeziorem i skis aux pies, czyli dostęp do wyciągów i stoków wprost z miejsca zamieszkania. Rewelacyjne nasłonecznione stoki, prawie 100 km nartostrad na wysokościach pomiędzy 1550 a 2720 m n.p.m. Czego chcieć więcej na zimowym chillu?
Ekipa so Snow
Tło sekcji

Resort

Trasy i Wyciągi Les Orres

Całkowita liczba tras - 37 ( 100 km )
Trasy łatwe - 30 km
Trasy trudne - 60 km
Trasy bardzo trudne - 10

Całkowita liczba wyciągów - 37
Krzesełka - 9
Orczyki - 10

Les Orres

MAPA STOKÓW

Les Orres jest kameralną ale dynamicznie rozwijającą się stacją narciarską. Nasłonecznione stoki, trasy widokowe i otoczenie lasów modrzewiowych czyni tą stację narciarską wyjątkową oraz lubianą przez narciarzy i snowboardzistów. Les Orres składa się z trzech dzielnic, położonych na różnych wysokościach- Paramount 1550 metrów nad poziomem morza, Centre Station 1650 metrów nad poziomem morza, Bois Méan 1800 metrów nad poziomem morza. Dzielnice są dobrze skomunikowane. Kursuje pomiędzy nimi bezpłatny Skubis. Główna część Les Orres- Centre Station jest zamknięta dla ruchu samochodowego, co stwarza niepowtarzalny i urokliwy charakter alpejskiego deptaku.

Snowpark Les Orres

Sporych rozmiarów snowpark w regionie Les Orres oferuje wiele atrakcji. Oznaczenia poszczególnych przeszkód wskazują na poziom ich trudności. Łącznie 20 km szyn i boxów, osiem tables i jeden hip pozwalają na doskonała zabawę.
Do bardzo wysokich skoków przeznaczona jest szeroka skoczna Big Air, tutaj można praktykować styl „slope”. Kolejne przeszkody są do dyspozycji w nowym parku Snake Run, ten park uszczęśliwi każdego freestylera.

Tło sekcji

Hotel

Residence Le Parc Des Airelles

Położenie

Résidence Le Parc des Airelles znajduje się w samym centrum Bois Méan, bezpośrednio przy stoku, co gwarantuje szybkie i proste dotarcie do wyciągu narciarskiego. Bus dla narciarzy zatrzymuje się obok obiektu. Rezydencja znajduje się ok. 800 m od starej zabytkowej części miasta, a do najbliższego supermarketu jest ok. 50m. Do wyposażenia tego przytulnego obiektu należy recepcja z salonem z kominkiem, bilard, Wi-Fi (w recepcji) oraz schowek na sprzęt narciarski. Można również bezpłatnie korzystać z basenu i sauny w sąsiednim budynku Balcon des Airelles.

Lokale

Każdy apartament posiada łazienkę lub prysznic/wc, pokój dzienny oraz wyposażoną podstawowym sprzętem kuchnie z lodówką, kuchenką i mikrofalówką. Apartamenty mają balkon z widokiem na góry.

Apartament 4-osobowy (około 25-28 m12): pokój dzienno-sypialny z łóżkiem rozsuwanym, pokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczymi balkon lub taras

Apartament 4/5-osobowy (około 30-32 m2): pokój dzienno-sypialny z łóżkiem rozsuwanym + rozkładana sofa, pokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczym i nisza sypialna z łóżkiem piętrowym, balkon lub tara

Apartament 6-osobowy (około 45 m2): pokój dzienno-sypialny z łóżkiem rozsuwanym, pokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczymi, nisza sypialna z łóżkiem piętrowym, balkon lub taras

Dokwaterowanie 1 os. - podczas rezerwacji dostępna jest również opcja dokwaterowania do pokoju z osobami tej samej płci oraz w możliwie podobnym wieku. W niektórych apartamentach nie gwarantujmy pojedynczego łóżka. Wybierając tę opcję zostanie się zakwaterowanym w apartamencie 6 os.

Infrastruktura

Do wyposażenia tego przytulnego obiektu należy recepcja z salonem z kominkiem, bilard, Wi-Fi (w recepcji) oraz schowek na sprzęt narciarski. Można również bezpłatnie korzystać z basenu i sauny w sąsiednim budynku Balcon des Airelles.

Tło sekcji

Cena(od 1199 zł)

Cena zawiera
 • 🏨7 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania w Les Orres

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Skipass Les Orres

 • 👥Opiekę kadry Pilockiej i Instruktorskiej

 • 👍Program Animacyjny

 • Smsowy serwis informacyjny

 • Testy nart Rossignol | Dynastar modele 2018

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛Ubezpieczenie SKI PREMIUM - 70 PLN

 • Opłata Klimatyczna - 50 PLN

 • Kaucji zwrotnej za apartament

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Szkolenia SKI / SNB (300 PLN / 12h)

 • Poszewki na pościel 8 € ( można zabrać swoją )

Tło sekcji

Plan

Dzień 1-2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • Przyjazd do Les Orres

 • 🏨Zakwaterowanie

 • 👥Walkaround i wieczorna integracja

Dzień 3-8
 • Wspólne rozgrzewki

 • Szkolenia SKI/SNB

 • Testy nart Rossignol | Dynastar modele 2018

 • 👍Wspólne aktywności i integracja

 • 🔧Serwis sprzętu SKI/SNB

 • Wieczór filmowy | wieczór degustacji

 • 🎹Wspólna francuska kolacja

Dzień 9-10
 • 🏨Wykwaterowanie

 • 🚍Wyjazd z Les Orres do Polski

Tło sekcji

Transport

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 15:00 W dniu wyjazdu -
Katowice 17:00 W dniu wyjazdu -
Łódź 17:00 W dniu wyjazdu -
Poznań 20:00 W dniu wyjazdu -
Wrocław 20:00 W dniu wyjazdu -
Dojazd własny 18:00 Dzień po - 300 zł
Tło sekcji

Szkolenia

Szkolenie SKI/SNB

Wyjzdy z soSnow są wyjazdami gdzie na pierwszym miejscu stawiamy jazdę po stoku i robienie progresu na nartach czy też snowboardzie. Progres to nazwa gry tutaj, czy pracujesz nad elementami jazdy technicznej, freestyle lub rozwijaniem swoich umiejętności poza trasami. so Snow oferuje szeroki wybór kursów doskonalących, które będą współgrały z każdym narciarzem i snowboardzistą. Nie chodzi o przechodzenie egzaminów czy naukę nowej techniki w drobiazgowej szczegółowości, chodzi o zabawę na trasie w parku lub backcountry. Brzmi jak idealny plan, ale nie masz pojęcia, który kurs wybrać? Skontaktować się z nami i porozmawiać z jednym z naszych zespołów, aby ułatwić podejmowanie tej decyzji.

Tło sekcji

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie SKI PREMIUM

Koszty Leczenia (KL) z Assistance: 40 000,00 €
Choroby przewlekłe (CP): tak
Koszty Ratownictwa (KR): 6 000,00 €
Uszczerbek na zdrowiu (NNW): 10 000,00 €
Śmierć (NNW): 5 000,00 €
Tabela skręceń przy NNW: tak
Utrata Bagażu Podróżnego (BP): 200,00 €
OC prywatne: 10 000,00 €
OC sportowe: 10 000,00 €
Sporty amatorskie (AS): tak
Utrata Sprzętu Sportowego (SS): 700,00 €

Tło sekcji

Praktyczne info

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

topnarty.pl

Nie posiadasz własnego sprzętu narciarskiego ? a może chcesz wymienić swoje stare narty na nowe ?
Topnarty.pl - lider internetowej sprzedaży nart wszystkich renomowanych marek (Atomic, Völkl, Dynastar, Rossignol, K2, Salomon, Fischer, Blizzard itp). W ofercie są też buty narciarskie (takie jak Tecnica, Lange, Salomon itp.) oraz inny sprzęt narciarski. Darmowa dostawa i skipasy przy zakupach! W czasie wiosenno-letnim oferujemy sprzęt do uprawiania outdoor'owych sportów, przede wszystkim rowery - górskie, trekkingowe, składane i elektryczne.

TOP NARTY

KOD PROMOCYJNY: STUDENTTRAVEL3

Hasło ze zniżką proszę wpisać w koszyku, w polu "kod promocyjny".

-
Apart. 4 os.
Apart. 6 os.
Miejsce 1 os.
Apart. 5 os.
Residence Le Parc Des Airelles
1299 zł
1499 zł
1199 zł
1399 zł
1399 zł
1599 zł
1299 zł
1499 zł
Ceny podane dla: Student