Cortina

Cortina d'Ampezzo, Dolomiti Superski

Typ:

SPORT & RELAX
 • 👥 100 uczestników
 • 📅 Luty
  • Dostępne terminy:
  • 16 / 02 / 18 - 25 / 02 / 18
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • 🏨 Hotel 3*
 • 🍴 HB - 2 posiłki
Dolomity
Włoskie Dolomity, 8h słońca dziennie, sezon od grudnia do kwietnia, nietknięta ludzką ręką przyroda i położenie w samym centrum gór – zadecydowały o organizacji w Cortinie Igrzysk Olimpijskich w 1956 roku oraz wyjazdu so_Snow w 2017 roku. Niesamowity kurort z niezliczonym wyborem apres-ski ugości was w królewskim stylu hotelem z wyżywieniem i SPA. Najbardziej wymagające czarne trasy Dolomitów, w sumie 140 km tras, halfpipe, kilka snowparków w samej Cortina oraz ośnieżone skarpy tworzące wymarzone warunki do jazdy off- piste.
Ekipa so Snow
Tło sekcji

Second Minute

Second Minute

Second Minute

Nagradzamy najniższą możliwą ceną osoby, które wcześnie rezerwują. TANIEJ NIE BĘDZIE!
Tylko do 23 października zarezerwujesz wyjazd w obniżonych cenach ze zniżką do 300 zł za osobę.
Ilość miejsc w promocyjnych cenach ograniczona.

Dodatkowo:
* Do 14 dni przed wyjazdem możesz bezpłatnie zmienić uczestników rezerwacji (osoby towarzyszące) - innymi słowy: zarezerwuj wyjazd teraz w najtańszej opcji i z czasem dobierz towarzyszy podróży!
* Najniższa zaliczka - tylko 20% kwoty rezerwacji!

Tło sekcji

Resort

Trasy i Wyciągi Cortina

Całkowita liczba tras - 74 (120 km)
Trasy łatwe - 45 km
Trasy trudne - 55 km
Trasy bardzo trudne - 20 km

Całkowita liczba wyciągów - 39
Gondole - 5
Krzesełka - 28
Orczyki - 6

Cortina d'Ampezzo

MAPA STOKÓW

Wokół Cortiny znajduje się sześć terenów narciarskich, ze stokami o różnym poziomie zaawansowania. Odpowiednie trasy znajdą dla siebie zarówno początkujący narciarze, jak i Ci, którzy wolą narty lub snowboard w wersji bardziej ekstremalnej.Oprócz tras narciarskich region ten jest odpowiedni również do zimowych spacerów, zwiedzania, łyżwiarstwa, wspinaczki lodowej, czy zjazdów saneczkowych.
Miejscowość była organizatorem zimowych igrzysk olimpijskich, mistrzostw świta w narciarstwie klasycznym oraz mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim. Za sprawą tych wydarzeń i świetnej infrastruktury narciarskiej Cortina d'Ampezzo bardzo szybko zyskała na popularności i stała się jednym z ulubionych, zimowych kurortów we Włoszech.

Snowpark Cortina

W dzielnicy Tofane znajduje się snowpark z quarterpipe, tables, slides, jumps, halfpipe oraz trasa do boardercrossu. Jest podzielony na 2 obszary z różnym stopniem trudności: dla początkujących snowboardzistów oraz dla bardziej doświadczonych. Na długości 500 m dostępne są różne elementy, które dzielą się na dwie strefy odpowiadające wymaganiom początkujących i zaawansowanych. 4-osobowym wyciągiem krzesełkowym z łatwością można dojechać do kickerów, poręczy i boxów, by tam zaprezentować wszystkim swoje umiejętności.
Nieskomplikowane przeszkody, np. kicker z table o dł. 1-6 m, box i niska poręcz tworzą tzw. beginner line, na której początkujący mogą stawiać pierwsze kroki w dziedzinie freestyle. Super box kink w pow. 4 m i 4-metrowym nachyleniu jest usytuowany na medium-line i przechodzi wraz z innymi zapierającymi dech w piersiach elementami w pro-line. Dzięki temu w parku każdy znajdzie elementy odpowiadające swoim umiejętnościom

Tło sekcji

Szkolenia

Szkolenie SKI/SNB

Wyjzdy z soSnow są wyjazdami gdzie na pierwszym miejscu stawiamy jazdę po stoku i robienie progresu na nartach czy też snowboardzie. Progres to nazwa gry tutaj, czy pracujesz nad elementami jazdy technicznej, freestyle lub rozwijaniem swoich umiejętności poza trasami. so Snow oferuje szeroki wybór kursów doskonalących, które będą współgrały z każdym narciarzem i snowboardzistą. Nie chodzi o przechodzenie egzaminów czy naukę nowej techniki w drobiazgowej szczegółowości, chodzi o zabawę na trasie w parku lub backcountry. Brzmi jak idealny plan, ale nie masz pojęcia, który kurs wybrać? Skontaktować się z nami i porozmawiać z jednym z naszych zespołów, aby ułatwić podejmowanie tej decyzji.

Tło sekcji

Plan

Dzień 1-2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • Przyjazd do Calalzo di Cadore

 • 🏨Zakwaterowanie

 • Walkaround i wieczorna integracja

Dzień 3-8
 • Wspólne rozgrzewki

 • Szkolenia SKI/SNB

 • 👍Wspólne aktywności i integracja

 • 🔧Serwis sprzętu SKI/SNB

 • Wieczór filmowy | wieczór degustacji

Dzień 9-10
 • 🏨Wykwaterowanie

 • 🚍Wyjazd do Polski

Tło sekcji

Hotel

Park Hotel Bellavista

Położenie

Hotel znajduje się w miejscowości Calalzo di Cadore i dysponuje tarasem oraz ogrodem z placem zabaw. Obiekt usytuowany jest w odległości 2,5 km od jeziora Cadore.

Lokale

Każdy pokój wyposażony jest w łóżko podwójne lub dwa pojedyncze z pościelą oraz telewizor. Posiadają dostęp do łazienki, z ręcznikami.

Infrastruktura

Na miejscu do dyspozycji gości bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych, basen z wanną z hydromasażem,parking.

Tło sekcji

Transport

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 17:00 W dniu wyjazdu -
Łódź 19:00 W dniu wyjazdu -
Katowice 22:00 W dniu wyjazdu -
Dojazd własny 15:00 Dzień po - 200 zł
Tło sekcji

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie SKI PREMIUM

Koszty Leczenia (KL) z Assistance: 40 000,00 €
Choroby przewlekłe (CP): tak
Koszty Ratownictwa (KR): 6 000,00 €
Uszczerbek na zdrowiu (NNW): 10 000,00 €
Śmierć (NNW): 5 000,00 €
Tabela skręceń przy NNW: tak
Utrata Bagażu Podróżnego (BP): 200,00 €
OC prywatne: 10 000,00 €
OC sportowe: 10 000,00 €
Sporty amatorskie (AS): tak
Utrata Sprzętu Sportowego (SS): 700,00 €

Tło sekcji

Cena(od 2699 zł)

Cena zawiera
 • 🏨Zakwaterowanie w Hotelu

 • 🍴HB - 2 posiłki dziennie

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Skipass Cortina d'Ampezzo

 • 👥Opiekę kadry Pilockiej i Instruktorskiej

 • 👍Program Animacyjny

 • Smsowy serwis informacyjny

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛Ubezpieczenie SKI PREMIUM - 70 PLN

 • Opłata Klimatyczna - 50 PLN

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Szkolenia SKI / SNB (300 PLN / 12h)

Tło sekcji

Praktyczne info

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa. Będziecie mieć zarówno miejsca w autokarze jak i pokoje blisko siebie.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

-
Pokój 2 os.
Pokój 3 os.
Pokój 4 os.
Park Hotel Bellavista
2899 zł
3199 zł
2799 zł
3099 zł
2699 zł
2999 zł
Ceny podane dla: Dorosły