Ferie I Słowacja I Chopok

Chopok , Tatry słowackie

Typ:

Ferie

Najbliższy turnus:

📅 17.02.2018 - 24.02.2018
 • 👥 70 uczestników
 • 📅 Luty
  • Dostępne terminy:
  • 17.02.2018 - 24.02.2018
 • 8 dni
 • 🚍 Autokar
 • 🏨 Pokoje
 • 🍴 HB - 2 posiłki
Tło sekcji

Resort

Chopok

MAPA STOKÓW

Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz z przyjaciółmi, rodziną, ekspertem czy początkującym narciarzem, ośrodek Jasná Nízke Tatry oferuje stoki i piękne otoczenie, które pokochasz. Najwyższy szczyt wynosi Ďumbier 2.043 m a.s.l. A drugim najwyższym szczytem jest znany nartostrada i piesze wędrówki Chopok 2.024 m. Jasná Nízke Tatry jako największą arenę narciarską ze wspaniałymi warunkami do uprawiania sportów zimowych na Słowacji oferuje niekończące się możliwości rozrywki i aktywnego wypoczynku w północnej i południowej części Chopoka. Ośrodek oferuje 46 km idealnie naśnieżanych tras o różnym stopniu trudności, nadaje się dla początkujących, rodzin z dziećmi, zaawansowanych narciarzy, a także organizuje światowe konkursy. Nowoczesny system sztucznego naśnieżania w odległości 27 km zapewnia gwarancję śniegu przez co najmniej 5 miesięcy w roku.

Snowpark Chopok

Najstarszy pionierski słowacki snowpark w Jasnej! Tak jak w poprzednich sezonach, teraz też czeka na Ciebie w Jasnej snowpark na wysokim poziomie, o który codziennie dba Slope Shapers Crew.
Najważniejszą zmianą w porównaniu z poprzednimi latami jest poszerzenie parku o część dolną trasy zjazdowej Vrbická, gdzie swoje miejsce znajdzie sekcja skoczni i przeszkód dla bardziej zaawansowanych. W tym roku zostały wybudowane gliniane platformy, dzięki czemu park zostanie udostępniony wcześniej. Po wyjściu z kolejki Grand Jet w górnej części znajdzie się Fun Zone pełna tras, boksów oraz mniejszych skoczni dla początkujących praz zaawansowanych narciarzy. Nie zabraknie nasypów, muld ani tunelu dla najmłodszych. W dolnej części raj dla siebie znajdą zaawansowani narciarze. Udostępnimy dwie skocznie około 10 m i 13 m, a także kilka innych interesujących przeszkód. Wierzymy, że przybędzie nowy ciekawy zestaw.

Trasy i Wyciągi Chopok

Całkowita liczba tras - 36 ( 47 km )
Trasy łatwe - 21 km
Trasy trudne - 19 km
Trasy bardzo trudne - 7 km

Całkowita liczba wyciągów - 30
Gondole - 4
Krzesełka - 8
Orczyki - 14

Tło sekcji

Hotel

Pensjonat Lodenica

Położenie

Pensjonat Lodenica usytuowany jest w przepięknym i cichym środowisku nad rzeką Váh, tylko 5 minut od centrum miasta Liptovský Mikulász. Z okien rozpościera się widok na Zachodnie i Niskie Tatry. Największy słowacki ośrodek narciarski Jasná oddalony jest tylko 10km. Aquapark Tatralandia 4km. W pobliskiej okolicy znajdują się również inne ośrodki sportowe czy narciarskie.

Lokale

Pensjonat oferuje zakwaterowanie w oddzielnych pokojach 2 i 3 osobowych oraz apartamentach 4 osobowych, które składają się z dwóch pomieszczeń. We wszystkich lokalach znajduje się łazienka z prysznicem. Niektóre z nich dysponują także balkonem oraz telewizorem.

Dokwaterowanie 1 os. - podczas rezerwacji dostępna jest również opcja dokwaterowania do pokoju z osobami tej samej płci oraz w możliwie podobnym wieku. Wybierając tę opcję zostanie się zakwaterowanym w pokoju 3 lub 4 os.

Infrastruktura

W pensjonacie jest dostępny Internet Wi-fi. Goście mają do dyspozycji: pomieszczenie wypoczynkowe, które mogą wykorzystywać do wspólnych gier i zabaw, samodzielną jadalnię - restaurację, bar, saunę. Telewizory znajdują się w barze, restauracji, na piętrze i w wybranych pokojach. Bar i restauracja urządzone są w stylu słowackim, restauracja, oprócz klasycznych potraw, oferuje również specjały słowackie czy liptovskie.

Tło sekcji

Cena (od 799 zł)

Cena zawiera
 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • 🏨Zakwaterowanie w Pensjonacie (6 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania)

 • 🍴Wyżywienie HB - 2 posiłki

 • Transfery na stok Jasna Chopok

 • 👥Opiekę kadry Pilockiej i Instruktorskiej

 • 👍Program Animacyjny

 • Smsowy serwis informacyjny

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛Ubezpieczenie SKI PREMIUM - 70 PLN/os

 • Opłata Klimatyczna - 50 PLN/os

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Szkolenia SKI / SNB (12h) - 300 PLN doliczane do umowy lub 80 EUR płatne na wyjeździe

 • Skipass Chopok 6 dni

 • 🚍Dojazdu na stok autokarem - dla osób z dojazdem własnym

Tło sekcji

Plan

Dzień 1
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

Dzień 2-7
 • Przyjazd do Liptowskiego Mikulaszu

 • 🏨Zakwaterowanie w pensjonacie

 • 🍴Śniadania

 • Wyjazdy na stok

 • Szkolenia SKI/SNB

 • 🍴Obiadokolacje

 • 🔧Serwis sprzętu SKI/SNB

 • 👍Wspólne aktywności i integracja

Dzień 8
 • 🏨Śniadanie

 • 🚍Wykwaterowanie i wyjazd do Polski

Tło sekcji

Transport

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 08:00 W dniu wyjazdu -
Łódź 10:00 W dniu wyjazdu -
Katowice 13:00 W dniu wyjazdu -
Kraków 14:30 W dniu wyjazdu -
Dojazd własny 18:00 W dniu wyjazdu - 100 zł
Tło sekcji

Szkolenia

Szkolenie SKI/SNB

Wyjzdy z soSnow stawiają na pierwszy miejscu na jazdę po stoku i robienie progresu jazdy Cena szkolenia: 300 PLN - przed lub 80 € - podczas wyjazdu.

Tło sekcji

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie KL + NNW

Oferowane przez nas ubezpieczenie AXA DIRECT jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację.
Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.
Suma Ubezpieczenia:
KL 20 000 €
Koszty Ratownica 6 000 €
NNW 4 000 €
Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Tło sekcji

Praktyczne info

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

topnarty.pl

Nie posiadasz własnego sprzętu narciarskiego ? a może chcesz wymienić swoje stare narty na nowe ?
Topnarty.pl - lider internetowej sprzedaży nart wszystkich renomowanych marek (Atomic, Völkl, Dynastar, Rossignol, K2, Salomon, Fischer, Blizzard itp). W ofercie są też buty narciarskie (takie jak Tecnica, Lange, Salomon itp.) oraz inny sprzęt narciarski. Darmowa dostawa i skipasy przy zakupach! W czasie wiosenno-letnim oferujemy sprzęt do uprawiania outdoor'owych sportów, przede wszystkim rowery - górskie, trekkingowe, składane i elektryczne.

TOP NARTY

KOD PROMOCYJNY: STUDENTTRAVEL3

Hasło ze zniżką proszę wpisać w koszyku, w polu "kod promocyjny".

-
Pokój 4 os.
Dokwaterowanie 1 osoba
Pokój 2 os.
Pokój 3 os.
Pensjonat Lodenica
Brak miejsc
999 zł
1199 zł
1099 zł
1299 zł
849 zł
1049 zł
Ceny podane dla: Student / Maturzysta