Last Call of Winter

Les 2 Alpes, Alpy francuskie

Typ:

🛳 Freeski

Najbliższy turnus:

📅 13.04.2018 - 22.04.2018
 • 👥 100 uczestników
 • 📅 Kwiecień
  • Dostępne terminy:
  • 13 / 04 / 18 - 22 / 04 / 18
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • Apartamenty
 • Wyżywienie własne
Last Call
Duża dawka śniegu, zajawki, adrenaliny i atrakcji. L2A to niezapomniane krajobrazy, mocno nasłonecznione 3-tysieczne szczyty lodowca, kurort z unikalną alpejską atmosferą i najlepsza freeridowa miejscówka w Europie. SO_SNOW to czysta pasja do sportów zimowych, miłość do gór i podróżowania.
Ekipa so Snow
Tło sekcji

Resort

Trasy i Wyciągi Les 2 Alpes

Całkowita liczba tras - 95 (200 km)
Trasy łatwe - 78 km
Trasy trudne - 103 km
Trasy bardzo trudne - 44 km

Całkowita liczba wyciągów - 47
Gondole - 7
Krzesełka - 20
Orczyki - 25

Les 2 Alpes

MAPA STOKÓW

Znany ośrodek narciarski położony w malowniczej dolinie otoczonej potężnymi szczytami masywu Ecrins. Ponadprzeciętne nasłonecznienie, gwarantowany śnieg, znakomity klimat decydują o dużej popularności tej nowoczesnej stacji alpejskiej. Atutem stacji są otaczające ją 3-tysiączniki z jednym z największych lodowców w Europie schodzącym z Mont-de-Lans (3.570 m n.p.m.), na którym można pojeździć nawet latem.

Snowpark Les 2 Alpes

Snowpark obejmuje 10 ha. Jest dostosowany zarówno dla początkujących freestylowców jak i dla bardzo doświadczonych riderów. Osoby, które tworzą snowpark pracują od ponad 13 lat nad tym, aby co roku sprostać wciąż rosnącym wymaganiom riderów. Dzięki temu zyskał on powszechnie dobrą reputację wśród snowboardzistów. W snowparku znajduję się dosłownie wszystko czego snowboardzista zapragnie. Skocznie w różnych rozmiarach, raile, boxy, half-pipe. A do tego wszystkiego dla riderów dostępna jest chillout zone- strefa z muzyką, grillem i leżaczkami, gdzie można zjeść, odpocząć i podziwiać wyczyny najlepszych riderów.

Tło sekcji

Hotel

Residence Goleon

Położenie

Rezydencja położona jest w Les Deux Alpes, przy wjeździe do miasta, zaledwie 100 metrów od wyciągu. Do najbliższych sklepów i restauracji jest około 200 metrów. Do centrum miasta około 15 minut piechotą.

Lokale

Przestronne apartamenty składające się z sypialni, pokoju dziennego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Każdy lokal posiada łazienkę z WC, balkon lub taras, telewizor.

Apartamenty 4 osobowe (około 44 m2) składają się z: sypialni dwuosobowej z łóżkiem podwójnym, kabiny sypialnianej z łóżkiem piętrowym, pokoju dziennego z aneksem kuchennym

Apartamenty 6 osobowe (około 70 m2) składają się z: sypialni dwuosobowej z łóżkiem podwójnym, sypialni dwuosobowej z łóżkami pojedynczymi, kabiny sypialnianej z łóżkiem piętrowym, pokoju dziennego z aneksem kuchennym

Apartamenty 8 osobowe (około 88 m2) składają się z: sypialni dwuosobowej z łóżkiem podwójnym, sypialni dwuosobowej z łóżkami pojedynczymi, drugiej sypialni dwuosobowej z łóżkami pojedynczymi, kabiny sypialnianej z łóżkiem piętrowym, pokoju dziennego z aneksem kuchennym

Apartamenty 10 osobowe ( około 110 m2) składają się z: 5 sypialni 2 osobowych z łóżkami podwójnymi lub pojedynczymi, pokoju dziennego z aneksem kuchennym

Dokwaterowanie 1 os. - podczas rezerwacji dostępna jest również opcja dokwaterowania do pokoju z osobami tej samej płci oraz w możliwie podobnym wieku. Wybierając tę opcję zostanie się zakwaterowanym w apartamencie 8 lub 10 os.

Infrastruktura

Podgrzewany schowek na narty, sauna i łaźnia parowa do dyspozycji gości (za darmo!) godz. 1400 - 2000. Możliwość skorzystania z WiFi (dodatkowo płatne). W odległości krótkiego spaceru znajdą Państwo lodowisko, basen, bibliotekę oraz liczne sklepy i wypożyczalnie nart. W ciągu dnia po kursują darmowe ski-busy.

Tło sekcji

Cena(od 1299 zł)

Cena zawiera
 • 🏨7 noclegów w Residence Goleon (w wybranej opcji zakwaterowania)

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • 6-cio dniowy Skipass Les 2 Alpes

 • 👥Opiekę kadry Pilockiej i Instruktorskiej

 • 👍Program Animacyjny

 • Smsowy serwis informacyjny

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛Ubezpieczenie SKI PREMIUM - 70 PLN

 • Opłata Klimatyczna - 50 PLN

 • Kaucji zwrotnej za apartament

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Szkolenia SKI / SNB (300 PLN / 12h)

Tło sekcji

Plan

Dzień 1-2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • Przyjazd do Les 2 Alpes

 • 🏨Zakwaterowanie

 • 👥Walkaround i wieczorna integracja

Dzień 3-8
 • Wspólne rozgrzewki

 • Szkolenia SKI/SNB

 • 👍Wspólne aktywności i integracja

 • Wieczór filmowy | wieczór degustacji

 • 🔧Serwis sprzętu SKI/SNB

 • 🎹Wspólna francuska kolacja

Dzień 9-10
 • 🏨Wykwaterowanie

 • 🚍Wyjazd z Les 2 Alpes do Polski

Tło sekcji

Transport

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 15:00 W dniu wyjazdu -
Katowice 17:00 W dniu wyjazdu -
Łódź 17:00 W dniu wyjazdu -
Poznań 20:00 W dniu wyjazdu -
Wrocław 20:00 W dniu wyjazdu -
Dojazd własny 18:00 Dzień po - 250 zł
Tło sekcji

Szkolenia

Szkolenie SKI/SNB

Wyjzdy z soSnow są wyjazdami gdzie na pierwszym miejscu stawiamy jazdę po stoku i robienie progresu na nartach czy też snowboardzie. Progres to nazwa gry tutaj, czy pracujesz nad elementami jazdy technicznej, freestyle lub rozwijaniem swoich umiejętności poza trasami. so Snow oferuje szeroki wybór kursów doskonalących, które będą współgrały z każdym narciarzem i snowboardzistą. Nie chodzi o przechodzenie egzaminów czy naukę nowej techniki w drobiazgowej szczegółowości, chodzi o zabawę na trasie w parku lub backcountry. Brzmi jak idealny plan, ale nie masz pojęcia, który kurs wybrać? Skontaktować się z nami i porozmawiać z jednym z naszych zespołów, aby ułatwić podejmowanie tej decyzji.

Tło sekcji

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie SKI PREMIUM

Koszty Leczenia (KL) z Assistance: 40 000,00 €
Choroby przewlekłe (CP): tak
Koszty Ratownictwa (KR): 6 000,00 €
Uszczerbek na zdrowiu (NNW): 10 000,00 €
Śmierć (NNW): 5 000,00 €
Tabela skręceń przy NNW: tak
Utrata Bagażu Podróżnego (BP): 200,00 €
OC prywatne: 10 000,00 €
OC sportowe: 10 000,00 €
Sporty amatorskie (AS): tak
Utrata Sprzętu Sportowego (SS): 700,00 €

Tło sekcji

Praktyczne info

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

topnarty.pl

Nie posiadasz własnego sprzętu narciarskiego ? a może chcesz wymienić swoje stare narty na nowe ?
Topnarty.pl - lider internetowej sprzedaży nart wszystkich renomowanych marek (Atomic, Völkl, Dynastar, Rossignol, K2, Salomon, Fischer, Blizzard itp). W ofercie są też buty narciarskie (takie jak Tecnica, Lange, Salomon itp.) oraz inny sprzęt narciarski. Darmowa dostawa i skipasy przy zakupach! W czasie wiosenno-letnim oferujemy sprzęt do uprawiania outdoor'owych sportów, przede wszystkim rowery - górskie, trekkingowe, składane i elektryczne.

TOP NARTY

KOD PROMOCYJNY: STUDENTTRAVEL3

Hasło ze zniżką proszę wpisać w koszyku, w polu "kod promocyjny".

-
Apart. 4 os.
Apart. 6 os.
Miejsce 1 os.
Residence Goleon
1399 zł
1599 zł
1299 zł
1499 zł
1349 zł
1549 zł
Ceny podane dla: Student