Sainte Foy Tarentaise

Sainte-Foy Tarentaise, Alpy francuskie

Typ:

SPORT & RELAX

Najbliższy turnus:

📅 09.03.2018 - 18.03.2018
 • 👥 100 uczestników
 • 📅 Marzec
  • Dostępne terminy:
  • Brak terminów
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • Apartamenty 4*
 • Wyżywienie własne
Cisza i Spokój
Szlachetne, dobrze zachowane, harmonijne ... i w samym sercu wielu znanych na całym świecie ośrodków narciarskich w Tarentaise. Sainte Foy zaskakuje skarbnicą natury i urokiem poza zgiełkiem dużych stacji narciarskich.
Ekipa so Snow
Tło sekcji

Resort

Trasy i Wyciągi Sainte-Foy Tarentaise

Całkowita liczba tras - 15 (43 km)
Trasy łatwe - 14 km
Trasy trudne - 21 km
Trasy bardzo trudne - 8 km

Całkowita liczba wyciągów - 4
Gondole - 0 Krzesełka - 4
Orczyki - 0

Sainte-Foy Tarentaise

MAPA STOKÓW

Sainte Foy jest ukrytym klejnotem znanym tylko niektórym uprzywilejowanym. Niedawno wybudowane domki, apartamenty i domy wypoczynkowe w kurorcie Sainte Foy łączą nowoczesny komfort z zachowaniem tradycyjnej architektury doliny Tarentaise (kamień, drewno i łupek). Sainte Foy to miejsce, w którym znajdziesz pasjonatów narciarstwa i snowboardu żyjących w doskonałej harmonii. Ze względu na konfigurację i ekspozycję (północny zachód) w Sainte Foy jakość śniegu jest wyjątkowa. W ośrodku narciarskim Sainte Foy (1520m - 2620m) goście mają do wyboru 15 oznakowanych trasach narciarskich o zróżnicowanym poziomie trudności. W towarzystwie profesjonalnego przewodnika polecamy jazdę na nartach przez dziewiczy terny na dobrze znanych szlakach, takich jak Le Monal lub północna strona Fogliettaz (prawie 2000 m).Otoczony przez góry Park Narodowy Vanoise, Sainte-Foy jest miejscowością, w której można odpocząć z dala od wielkich miast.

Tło sekcji

Szkolenia

Szkolenie SKI/SNB

Wyjzdy z soSnow są wyjazdami gdzie na pierwszym miejscu stawiamy jazdę po stoku i robienie progresu na nartach czy też snowboardzie. Progres to nazwa gry tutaj, czy pracujesz nad elementami jazdy technicznej, freestyle lub rozwijaniem swoich umiejętności poza trasami. so Snow oferuje szeroki wybór kursów doskonalących, które będą współgrały z każdym narciarzem i snowboardzistą. Nie chodzi o przechodzenie egzaminów czy naukę nowej techniki w drobiazgowej szczegółowości, chodzi o zabawę na trasie w parku lub backcountry. Brzmi jak idealny plan, ale nie masz pojęcia, który kurs wybrać? Skontaktować się z nami i porozmawiać z jednym z naszych zespołów, aby ułatwić podejmowanie tej decyzji.

Tło sekcji

Plan

Dzień 1-2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • Przyjazd do Sainte Foy Tarentaise

 • Zakwaterowanie

 • 👥Walkaround i wieczorna integracja

Dzień 3-8
 • Wspólne rozgrzewki

 • Szkolenia SKI/SNB

 • 👍Wspólne aktywności i integracja

 • 🔧Serwis sprzętu SKI/SNB

 • Wieczór filmowy | wieczór degustacji

 • 🎹Wspólna francuska kolacja

Dzień 9-10
 • Wykwaterowanie

 • 🚍Wyjazd do Polski

Tło sekcji

Hotel

Residence L'etoile des Cimes****

Położenie

Résidence MMV L'Etoile des Cimes to przyjazny środowisku obiekt położony w miejscowości Sainte-Foy-Tarentaise, 5 minut spacerem od stoków narciarskich. Oferuje on kryty basen z podgrzewaną wodą i widokami na góry, a także bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu na terenie całego budynku.

Lokale

Wszystkie apartamenty w obiekcie Résidence MMV L’Etoile des Cimes dysponują balkonem i mieszczą część wypoczynkową z rozkładaną sofą oraz łazienkę z wanną lub prysznicem. Wyposażenie każdego z nich obejmuje również telewizor z płaskim ekranem i odtwarzacz DVD. W recepcji można poprosić o bezpłatny zestaw kosmetyków. We wszystkich apartamentach znajduje się ponadto kuchnia z przyborami kuchennymi, kuchenką mikrofalową i lodówką. Do dyspozycji Gości jest też toster, ceramiczna płyta grzejna i zmywarka do naczyń.

Apartament 6 os. Space - pokój dzienny z rozkładaną sofą dla 2 osób, dwiema 2-osobowymi sypialniami (dwa pojedyncze łóżka lub jedno łóżko podwójne).

Dokwaterowanie 1 os. - podczas rezerwacji dostępna jest również opcja dokwaterowania do pokoju z osobami tej samej płci oraz w możliwie podobnym wieku. W niektórych apartamentach nie gwarantujmy pojedynczego łóżka. Wybierając tę opcję zostanie się zakwaterowanym w apartamencie 6 os.

Infrastruktura

Spa w obiekcie Résidence MMV L'Etoile des Cimes obejmuje saunę, łaźnię turecką i wannę z hydromasażem. Na miejscu wykonywane są ponadto masaże i zabiegi kosmetyczne.

Tło sekcji

Transport

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 12:00 W dniu wyjazdu -
Katowice 13:00 W dniu wyjazdu -
Łódź 14:00 W dniu wyjazdu -
Poznań 17:00 W dniu wyjazdu -
Dojazd własny 18:00 Dzień po - 250 zł
Tło sekcji

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie SKI PREMIUM

Koszty Leczenia (KL) z Assistance: 40 000,00 €
Choroby przewlekłe (CP): tak
Koszty Ratownictwa (KR): 6 000,00 €
Uszczerbek na zdrowiu (NNW): 10 000,00 €
Śmierć (NNW): 5 000,00 €
Tabela skręceń przy NNW: tak
Utrata Bagażu Podróżnego (BP): 200,00 €
OC prywatne: 10 000,00 €
OC sportowe: 10 000,00 €
Sporty amatorskie (AS): tak
Utrata Sprzętu Sportowego (SS): 700,00 €

Tło sekcji

Cena(od 1799 zł)

Cena zawiera
 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Zakwaterowanie w Apartamentach

 • Dostęp do basenu + jedno wejście do SPA

 • Skipass Sainte Foy Tarentaise + 1 dzień w Les Arcs

 • 👥Opiekę kadry Pilockiej i Instruktorskiej

 • 👍Program Animacyjny

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛Ubezpieczenie SKI PREMIUM - 70 PLN

 • Opłata Klimatyczna - 50 PLN

 • Kaucji zwrotnej za apartament

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Szkolenia SKI / SNB (300 PLN / 12h)

Tło sekcji

Praktyczne info

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

topnarty.pl

Nie posiadasz własnego sprzętu narciarskiego ? a może chcesz wymienić swoje stare narty na nowe ?
Topnarty.pl - lider internetowej sprzedaży nart wszystkich renomowanych marek (Atomic, Völkl, Dynastar, Rossignol, K2, Salomon, Fischer, Blizzard itp). W ofercie są też buty narciarskie (takie jak Tecnica, Lange, Salomon itp.) oraz inny sprzęt narciarski. Darmowa dostawa i skipasy przy zakupach! W czasie wiosenno-letnim oferujemy sprzęt do uprawiania outdoor'owych sportów, przede wszystkim rowery - górskie, trekkingowe, składane i elektryczne.

TOP NARTY

KOD PROMOCYJNY: STUDENTTRAVEL3

Hasło ze zniżką proszę wpisać w koszyku, w polu "kod promocyjny".

Ceny podane dla: Dorosły