Season opening

Val Thorens, 3 Doliny

Typ:

Freeski
 • 👥 60 uczestników
 • 📅 Grudzień
  • Dostępne terminy:
  • 01 / 12 / 17 - 10 / 12 / 17
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • Apartamenty
 • Wyżywienie własne
Nejlepszy w Europie!
Val Thorens to żywa brama do 600 km tras narciarskich w trzech dolinach, z niemal bezkonkurencyjnym śniegiem ze względu na jego wysokie położenie.Od lat uznawany za no 1 w Europie kurort zimowy. PIERWSZY_SZTRUKS w Val Thorens to również świetne miejsce dla puchowych amatorów freeridu, 99% tras powyżej 2000 m n.p.m. i widok ze szczytów na Mont Blanc, wciąż mało – możecie rozszerzyć karnet na Trzy Doliny (Les Trois Vallées) czyli aż 600km tras – największa narciarska strefa na świecie!
Ekipa so Snow
Tło sekcji

Second Minute

Second Minute

Second Minute

Nagradzamy najniższą możliwą ceną osoby, które wcześnie rezerwują. TANIEJ NIE BĘDZIE!
Tylko do 23 października zarezerwujesz wyjazd w obniżonych cenach ze zniżką do 300 zł za osobę.
Ilość miejsc w promocyjnych cenach ograniczona.

Dodatkowo:
* Do 14 dni przed wyjazdem możesz bezpłatnie zmienić uczestników rezerwacji (osoby towarzyszące) - innymi słowy: zarezerwuj wyjazd teraz w najtańszej opcji i z czasem dobierz towarzyszy podróży!
* Najniższa zaliczka - tylko 20% kwoty rezerwacji!

Tło sekcji

Resort

Trasy i Wyciągi Val Thorens

Całkowita liczba tras - 72 (140 km)
Trasy łatwe - 61 km
Trasy trudne - 63 km
Trasy bardzo trudne - 18 km

Całkowita liczba wyciągów - 32
Gondole - 8
Krzesełka - 16
Orczyki - 8

Val Thorens

MAPA STOKÓW

Val Thorens znajdujące się na wysokości 2300 m. n.p.m. to najwyżej położona stacja narciarska w Europie. Ponad 90% tras narciarskich znajduje się na wysokości powyżej 2000 m.n.p. Dodatkowo, prawie 60% tras można sztucznie naśnieżyć. Co roku powiększana jest ilość armatek śnieżnych, ostatnio dostawiono armatki na trasach Tétras, Plan de l’Eau i Boulevard Cumin. Nie jest to najtańsza stacja, ale każdy kto jeździł choć raz w Trzech Dolinach, wieczorami bawił się w licznych barach i dyskotekach, wie dlaczego atmosfera tego miejsca jest niesamowita. Wielkim plusem jest nowoczesna infrastruktura, wyciągi obsługują około 60.000 narciarzy na godzinę, co sprawia, że w Val Thorens nie ma żadnych kolejek. Teren dostosowany jest dla narciarzy wszystkich poziomów. Trasy takie jak "czerwona" i "czarna" z Cime de Caron (3300 m.n.p.m.) to jedne z najlepszych tras w Europie.

Snowpark Val Thorens

W Val Thorens w sektorze „Plateaux”znajduje się SnowPark, na którym rozgrywają się liczne zawody międzynarodowe. Na powierzchni ponad 70 000 m2 rozmieszczone są kickery mierzące od 8 metrów stołu dla początkujących do 20-stu dla bardziej zaawansowanych riderów. Oprócz skoków można potrenować tam jazdę na rail’ach, box’ach oraz bardziej rozbudowach modułowo przeszkodach. Snowpark Val Thorens posiada również AirBag do bezkontuzyjnego treningu. Co sezon odbywają się tam liczne zawody takie jak Boarderweek – SFR, Tour – Slopestyle Puchar Francji i wiele innych.

Tło sekcji

Szkolenia

Szkolenie SKI/SNB

Wyjzdy z soSnow są wyjazdami gdzie na pierwszym miejscu stawiamy jazdę po stoku i robienie progresu na nartach czy też snowboardzie. Progres to nazwa gry tutaj, czy pracujesz nad elementami jazdy technicznej, freestyle lub rozwijaniem swoich umiejętności poza trasami. so Snow oferuje szeroki wybór kursów doskonalących, które będą współgrały z każdym narciarzem i snowboardzistą. Nie chodzi o przechodzenie egzaminów czy naukę nowej techniki w drobiazgowej szczegółowości, chodzi o zabawę na trasie w parku lub backcountry. Brzmi jak idealny plan, ale nie masz pojęcia, który kurs wybrać? Skontaktować się z nami i porozmawiać z jednym z naszych zespołów, aby ułatwić podejmowanie tej decyzji.

Tło sekcji

Plan

Dzień 1-2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • Przyjazd do Val Thorens

 • 🏨Zakwaterowanie

 • Walkaround i wieczorna integracja

Dzień 3-8
 • Wspólne rozgrzewki

 • Szkolenia SKI/SNB

 • 🔧Serwis sprzętu SKI/SNB

 • 👍Wspólne aktywności i integracja

 • Wieczór filmowy | wieczór degustacji

 • 🎹Wspólna francuska kolacja

Dzień 9-10
 • 🏨Wykwaterowanie

 • 🚍Wyjazd do Polski

Tło sekcji

Hotel

Le Cheval Blanc

Położenie

Hotel Le Cheval Blanc położony jest w spokojnej części miasteczka Val Thorens, bezpośrednio na stokach narciarskich.

Lokale

Apartament 4 osobowy - 27 m²: pokój dzienny z rozkładaną sofą dla 2 osób , sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, aneks kuchenny, łazienka i oddzielna toaleta, balkon .

Apartament 6 osobowy - 33 m²: pokój dzienny z rozkładaną sofą dla 2 osób , sypialnia (oddzielona ściana przesuwna) z 2 łóżkami, kabina z 2 łóżkami piętrowymi, aneks kuchenny, łazienka i oddzielna toaleta, balkon.

Dokwaterowanie 1 os. - podczas rezerwacji dostępna jest również opcja dokwaterowania do pokoju z osobami tej samej płci oraz w możliwie podobnym wieku. W niektórych apartamentach nie gwarantujmy pojedynczego łóżka. Wybierając tę opcję zostanie się zakwaterowanym w apartamencie 4 lub 6 os.

Infrastruktura

Na miejscu do dyspozycji Gości są liczne udogodnienia, takie jak przechowalnia sprzętu narciarskiego, zadaszony parking, całodobowa recepcja, sklepy sportowe, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i szkółki narciarskie. Na życzenie do apartamentu dostarczane są świeże wypieki i pieczywo.

Tło sekcji

Transport

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 12:00 W dniu wyjazdu -
Katowice 13:00 W dniu wyjazdu -
Łódź 14:00 W dniu wyjazdu -
Poznań 17:00 W dniu wyjazdu -
Dojazd własny 18:00 Dzień po - 250 zł
Tło sekcji

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie SKI PREMIUM

Koszty Leczenia (KL) z Assistance: 40 000,00 €
Choroby przewlekłe (CP): tak
Koszty Ratownictwa (KR): 6 000,00 €
Uszczerbek na zdrowiu (NNW): 10 000,00 €
Śmierć (NNW): 5 000,00 €
Tabela skręceń przy NNW: tak
Utrata Bagażu Podróżnego (BP): 200,00 €
OC prywatne: 10 000,00 €
OC sportowe: 10 000,00 €
Sporty amatorskie (AS): tak
Utrata Sprzętu Sportowego (SS): 700,00 €

Tło sekcji

Cena(od 1299 zł)

Cena zawiera
 • 🏨Zakwaterowanie w Apartamentach

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Skipass Val Thorens

 • 👥Opieka kadry Pilockiej i instruktorskiej

 • 👍Program Animacyjny

 • Smsowy system informacyjny

 • Poszewki na pościel i ręczniki

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛Ubezpieczenie SKI PREMIUM - 70 PLN

 • Opłata Klimatyczna - 50 PLN

 • Kaucji zwrotnej za apartament (500€)

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Szkolenia SKI / SNB (300 PLN / 12h)

Tło sekcji

Praktyczne info

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa. Będziecie mieć zarówno miejsca w autokarze jak i pokoje blisko siebie.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

-
Dokwaterowanie 1 os.
Apart. 6 os.
Apart. 4 os.
Le Cheval Blanc
1499 zł
1799 zł
1299 zł
1599 zł
1399 zł
1699 zł
Ceny podane dla: Student