Logo
Logo Logo
Cover foto

Dlaczego so SNOW?

Dlaczego SOsnow?

Jesteśmy grupą młodych lecz doświadczonych osób, które chcą dzielić się z innymi swoją pasją do sportów zimowych oraz miłością do gór i podróżowania. Świetnie znamy Alpy i wyszukujemy najlepsze oferty w super miejscówkach, aby zapewnić wam w pełni aktywny wypoczynek. Nie zadowalamy się byle propozycjami znalezionymi w Internecie, specjalnie dla was wyruszyliśmy w zeszłym roku na tripa ogórkiem po zaśnieżonych Alpach, żeby wybrać najlepsze miejscowości.

Dlaczego my? Nasza recepta udanego wyjazdu jest prosta i skuteczna
• Świetna miejscówka z duża ilością tras i dobrymi warunkami przez cały rok
• Fajne apartamenty tuż obok wyciągów, bo ze sprzętem nie chodzi się pod pachą, a na nim jeździ
• Duża dawka zajawki i progres jako główny cel wyjazdu, czyli dużo szkoleń – dla każdego coś fajnego, zabawy i spotkania towarzyskie w klimacie ski/snb, zawody, testy sprzętu, lekcje na telemarkach, backcountry, zajęcia na snowparku i dużo innych!
• Zabieramy ze sobą najlepszych instruktorów ski/snb, a nad całym wyjazdem czuwa doświadczona kadra pilotów
• Na miejsce dojeżdżamy komfortowymi autokarami
• Wieczorami stawiamy na integrację: prowadzimy animacje, gry oraz warsztaty
• Podróżujemy – poznajemy, Alpy i ich mieszkańcy to specyficzna mieszanka wielu kultur pod postacią ludzi gór, nie pozostajemy więc obojętni na ich lokalne produkty i trunki

Tej zimy oferujemy wam 20 niesamowitych wyjazdów do najlepszych destynacji Włoch, Austra, Słowacja i Francji, jeśli jeszcze na niczym nie jeździsz – nauczymy Cię, jeśli jeździsz ale chcesz popracować nad swoimi stylem lub jeśli jesteś prosem, a szukasz jedynie fajnego wyjazdu nie zastanawiaj się dłużej, wybierz coś z naszej listy i widzimy się na stoku!

Numer #1

W ciągu 13 lat wyjechało z nami ponad 94 000 klientów, co zaowocowało zdobyciem licznego grona stałych i lojalnych klientów, dzięki czemu ugruntowaliśmy sobie pozycję największego organizatora wyjazdów na polskim rynku dla osób w wieku 18-30 lat.

W samym 2017 roku w podróż z nami wyjechało 18 867 osób, otrzymaliśmy od nich 96% pozytywnych opinii. 78% naszych klientów to aktualni studenci, 63% z nich to kobiety. Docieramy autokarem do 24 destynacji, samolotem do 11.
Najwięcej osób wyjeżdżało z nami z Warszawy - prawie 24 000, z Krakowa 11 000, Wrocław 8 500, Łódź oraz Katowice po 6 000. Na naszych wyjazdach byli przedstawicieli 348 różnych uczelni.
W lecie realizujemy ponad 50 różnych wycieczek, w prawie 500 terminach! Latem jeździmy co tydzień w Alpy, ruszamy już od początku grudnia, kończymy w połowie kwietnia. Podczas majówek oferujemy około 20 różnych wyjazdów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Z roku na rok rozwijamy się dla Was, odwiedzamy nowe miejsca, dodajemy do oferty kolejne destynacje, robimy najlepsze imprezy turystyczne w Polsce!

Bezpieczeństwo i rzetelność

- posiadamy wszystkie zabezpieczenia prawne i finansowe wymagane ustawą o usługach turystycznych
Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych

- wysokość naszej gwarancji ubezpieczeniowej to kwota 1 440 000 zł – dla naszych klientów to zabezpieczenie przed utratą wniesionych wpłat oraz pewność, że zawsze bezpiecznie wrócą do domu
Sprawdź gwarancję

- otrzymujemy liczne certyfikaty potwierdzające naszą rzetelność
Certyfikat PIT

- wszyscy nasi klienci ubezpieczeni są w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 5, które gwarantuje podstawowy pakiet ubezpieczeń w zakresie kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków i bagażu podróżnego. Zgodnie z wymaganiami określonymi ustawą o usługach turystycznych, na rzecz klientów Student Travel wykupione zostało ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej,

- rzetelnie informujemy o warunkach uczestnictwa
Zobacz Warunki Uczestnictwa

Wszystko mamy pod stałą kontrolą

- w drodze na wakacje oraz podczas pobytu na miejscu o klientów dba ponad 50 przeszkolonych pilotów wycieczek, ściśle współpracujących z naszymi sprawdzonymi partnerami
Poznaj naszą kadrę

- nasi piloci przechodzą wieloetapową rekrutację oraz wewnętrzne szkolenie w naszej akademii, zostają z nami tylko wyróżniające się jednostki, gwarantujący najlepszą opiekę podczas wyjazdów

- stale monitorujemy satysfakcję naszych klientów, analizujemy wyniki oraz niwelujemy wykryte niedociągnięcia

- kontrolujemy obiekty wakacyjne oraz dbamy o dobre relacje z naszymi kontrahentami, zapewniając komfort Państwa wypoczynku.