Logo
Logo Logo
Cover foto

Kadra so SNOW

Sebastian - pilot | instruktor SNB

Studiował turystykę i rekreację na UP w Lublinie. Zdecydowanie nie jest typowym Seba:) Jest bardzo zorganizowanym, pełnym energii człowiekiem z pasja do podróży. Wyjazd z nim to czysta przyjemność, mnóstwo zabawy i pozytywnej energii. #zeronudy

Karolina - pilot | instruktor SKI

Absolwentka Architektury Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej. Narciarstwo oraz podróże są jej wielką pasją. Jeździ, zwiedza świat, większość czasu spędzając na pokładzie autokaru. Gdy tylko spadnie śnieg ucieka w góry, gdzie szusuje przez cały sezon. Pracuje zarówno jako instruktorka narciarstwa jak i pilotka wycieczek. Jest życiową optymistką, uśmiech rzadko kiedy znika z jej twarzy. Cechuje ją również duża cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Podchodzi do swojej pracy solidnie i konkretnie. Do zobaczenia na stoku!

Aleksandra - pilot | instruktor SKI

Ola w sezonie pracuje jako instruktor narciarstwa co jest jej wielką pasją. Interesuję się fotografią, więc zadba również o fotki z wyjazdów! Uwielbia podróże i pracę z ludźmi, na wyjazdach z nią możecie liczyć na dobrą organizację, świetną zabawę i pomocną dłoń przez cały wyjazd! :)

Ania - pilot | instruktor SKI

Ania jest osobą z pasją i z zajawką do sportów zimowych jak i letnich. Uwielbia podróże i odkrywanie nowych miejsc. Jest otwartą osobą, ma milion pomysłów na minutę i nie boi się nowych wyzwań. Praca w zespole, pod wpływem czasu i presji nie jest jej obca . Zawsze znajdzie wyjście z kryzysowych sytuacji – ogarniacz 100%. Po prostu to człowiek rakieta !