Kadra soSNOW

Sebastian - pilot | instruktor SNB

Studiował turystykę i rekreację na UP w Lublinie. Zdecydowanie nie jest typowym Seba:) Jest bardzo zorganizowanym, pełnym energii człowiekiem z pasja do podróży. Wyjazd z nim to czysta przyjemność, mnóstwo zabawy i pozytywnej energii. #zeronudy

Martyna - pilot | instruktor SKI

Pracę w turystyce wyssała z mlekiem matki. Licencjonowanym Pilotem wycieczek jest już od ponad 5 lat. Cały czas czynnie działającym w wymarzonym zawodzie.
Absolwentka Turystyki i Rekreacji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu, planując co raz to nowe wyjazdy, nie tylko te służbowe, ale i prywatne. Miała okazję podróżować już po ponad 40-stu krajach Świata. Zakochana w Kubie i salsie.
Jeździ na nartach odkąd tylko pamięta, a instruktorką narciarstwa jest od dwóch sezonów. Wprost nie może się już doczekać nadchodzącej zimy!

Mateusz - pilot | instruktor SKI

Absolwent Turystyki i Rekreacji na Katowickim AWFie. Trener personalny, instruktor pływania, oraz instruktor narciarstwa PZN . To ostatnie to jego największa pasja- jeździł na nartach zanim porządnie nauczył się chodzić. Uwielbia podróże i ostrą kuchnie. Jego ulubionym miejscem jest Azja, gdzie już był wielokrotnie. Nie lubi nudy i marudzenia. Jak coś robi to na 100% i zawsze z uśmiechem. Na jego wyjazdach bardzo dużo się dzieje i nikt z nim nie będzie się nudził.

Karolina - pilot | instruktor SKI

Absolwentka Architektury Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej. Narciarstwo oraz podróże są jej wielką pasją. Jeździ, zwiedza świat, większość czasu spędzając na pokładzie autokaru. Gdy tylko spadnie śnieg ucieka w góry, gdzie szusuje przez cały sezon. Pracuje zarówno jako instruktorka narciarstwa jak i pilotka wycieczek. Jest życiową optymistką, uśmiech rzadko kiedy znika z jej twarzy. Cechuje ją również duża cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Podchodzi do swojej pracy solidnie i konkretnie. Do zobaczenia na stoku!

Sebastian - instruktor SNB

Pasjonat i miłośnik snowboardu, gór i fantasy. Międzynarodowy Instruktor Snowboardu IVSI, Instruktor SITS PZS. Od 10 lat czynnie szkoli przekazując wiedzę i zajawkę kolejnym kursantom.

Hanna "Halinka" - instruktor SNB

Była zawodniczka freestyle z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu snowboardu w Polsce, Skandynawii i Alpach. Od wielu lat zaangażowana w organizowanie projektów na górskich stokach. Aktualnie pracuje nad wspieraniem kobiet w sportach extremalnych, jak i pogłębianiu swojej wiedzy w zarządzaniu terenami górskimi. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania. Wspiera, motywuje i zaraża pozytywna energią wszystkich wokół siebie. Oprócz snowboardu Hania uwielbia wiele innych sportów: skateboarding, longboarding, wakeboarding, slacklining i yoga, w co niewątpliwie postara się was wszystkich wkręcić.